Rada školy

Členovia Rady školy:

  • PaedDr. Denisa Zerola, PhD., člen od 13. 6. 2016 za pedagogických pracovníkov
  • PaedDr. Jana Pekárová, PhD., od 13. 6. 2016 za pedagogických pracovníkov
  • Eva Mohyláková, od 25. 8. 2015 za nepedagogických pracovníkov
  • Mgr. Roman Labát, od 29. 9. 2015 – podpredseda za rodičov
  • Ing. Iveta Špániková, od 19. 4. 2016 za rodičov
  • Bc. Zuzana Jaššáková, od 19. 4. 2016 za rodičov
  • Ema Červená, od 13. 6. 2018 za žiakov
  • Mária Pečená, od 16. 10. 2018 za zriaďovateľa ŽSK
  • Mgr. Eva Turská, od 16. 10. 2018 za zriaďovateľa ŽSK
  • Ing. Barbora Birnerová, PhD. , od 8. 2. 2018 za zriaďovateľa ŽSK
  • Mgr. Tomáš Rybárik, od 8. 2. 2018 za zriaďovateľa ŽSK

Dátum posledného ustanovujúceho zasadnutia orgánu školskej samosprávy: 31. 5. 2018

Posledné hlasovanie per rollam: február 2019