Akadémia 2019

Aktivity v škole Život v škole

Aj tento rok v apríli si mohli žiaci našej školy ako aj divadelná verejnosť pozrieť inscenáciu z tvorivej dielne školského divadelného súboru nášho gymnázia.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Súbor si tentokrát nepripravil autorské predstavenie, ale popasoval sa s predlohou novely amerického autora J. D. Salingera Kto chytá v žite. Inscenáciu s názvom Ja som Holden si pozreli žiaci našej školy a 120 žiakov Gymnázia Hlinská. Najväčší a najsrdečnejší potlesk zaznel v preplnenej sále Bábkového divadla na večernom predstavení v piatok 12. apríla, kde súbor pokrstil svoj nový názov – Ľudkovia.

Ďakujem všetkým hercom za zodpovednú prácu na víkendových skúškach a prajem Ľudkom ešte veľa spokojných divákov a radosti z pekných predstavení.

Ľ. Martinčeková